Game of thrones 3. sezon 1. bölüm izle

game-of-thrones-sezon-3

Game of thrones 3. sezon 1. bölüm konusu : Lannister ailesi, Stark ailesi ve Targaryenler… Taht oyunları tüm cazibesi ve tehlikesi ile devam ediyor. Daenerys Targaryen’in tekrar kavuştuğu ejderhaları bu taht oyunlarına yeni bir boyut kazndırmış durumda. Savunmasız ve abisi tarafından barbar bir krala satılmış halde iken, zorlu yollardan geçerek ejderhalarına, paraya ve askerlere kavuşan Daenerys Targaryen, hakkı olan tahtı almaya geliyor. Stark hanesi güvendikleri ve yanlarında yetiştirdikleri biri tarafından yağmalanan, yakıp yıkılan hanesini görüyor. Lannisterlar, Joffrey Baratheon’un sahip olduğu tahtı kaybetmemesi için herkese meydan okumaya kararlı. Joffrey Baratheon, zalim çocuk kral Sansa Stark’a işkence etmeye devam ediyor. Arya Stark ise en tehlikeli Lannister’ın yanında gizlenmekten vazgeçerek ailesinin yanına gitmeye çalışıyor. Taht oyunları adı ile ülkemizde de gösterilen ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan 2011 yapımı dizinin yeni sezonunun ilk bölümü olan, eklenmiştir. Game of thrones 3. sezon 1. bölüm full izle sizlerle.

Habireizle.Com iyi seyirler diler.

Film hakkındaki yorumlar

  1. Engin Işıldar

   süper yaa

  2. Engin Işıldar

   neden 1. bölüm Türkçe Dublaj değil

  Üyelerimizin yorumları onay sırası beklemeden yayınlanmaktadır. Siz de sitemize ücretsiz üye olun, hem ayrıcalıklı olarak yorum yazın, hem de yeni çıkan filmlerden ilk sizin haberiniz olsun.

İlginizi çekebilecek filmler


Habireizle.Com ismiyle yayın yapmakta olduğumuz sitemizde bulunan filmler, fragmanlar ve videoların tamamı farklı paylaşım platformlarından alınmaktadır. Sitemizde VK.com, YouTube, DailyMotion, Vimple, Facebook vb. sitelerin sunucularına yüklenmiş ve paylaşıma açık olan videolar yayınlanmaktadır. Sunucularımıza kesinlikle yükleme yapılmamakta olduğundan Habireizle.Com herhangi bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. Hak sahipleri sitemizden kaldırılmasını istediği video için İletişim bölümünden bizlerle irtibata geçebilirler.